فکر کردن، بی درنگ و بادرنگ (Thinking Fast and Slow)

فکر کردن، بی درنگ و بادرنگ
نام لاتین: Thinking Fast & Slow
دسته:
کتاب «فکر کردن، بی‌درنگ و بادرنگ» تحقیق گسترده و عمیقی است درباره علل آشکار و نهان فرایند شکل‌گیری عقاید، باورها، نتیجه‌گیری‌ها و تصمیم‌های آدمی که نویسنده کتاب خواندنش را برای گفت‌وگوهای کارمندان در کنار آب سردکن اداره‌شان مفید می‌داند!

در این کتاب روان شناسانه و پر فروش، نویسنده ما را به سفری برای اکتشاف توانایی ها و سیستم تفکر به درون ذهن هدایت می کند. نخست او یک نظام سریع و بدیهی و عاطفی را معرفی کرده و سپس به واکاوی نظام منطقی تر و اهسته تری می پردازد.

با شناخت این دو نظام مهم و اساسی، ما قادر خواهیم بود که برای رسیدن به اعتماد بنفس و پیش بینی عوامل خوش بختی و یا مدیریت تمام برنامه های ساده و روزمره و کسب و کار عملکرد موفقی داشته باشیم.

با روایت شیوا و جذاب، ما به فرایند و نظام های فکری خود مسلط می شویم و از مزیت چنین توانایی و درک درست نسبت به ذهن خود در زندگی و کار بهره بسیار خواهیم برد. به راستی، راهبردهای این کتاب به ما خواهد اموخت که چه موقع باید اهسته و منطقی و چه موقع باید سریع و عاطفی بیاندیشیم.

برنده جایزه نوبل ادبیات اقتصاد و برنده جایزه ملی اکادمی بهترین کتاب های علمی و برنده جایزه لس انجلس تایمز، هر انچه که برای دست یابی به موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای خود لازم است را در اختیار ما قرار می دهد.