معرفی کتاب «فروش سخت» به نویسندگی ایوان هیوز

صنعت داروسازی درگیر بحران بسیار سودمندی است. توسعه سریع واکسن‌های ایمن و مؤثر کووید-۱۹ و راه های درمان آن، شرکت‌های داروسازی را به قهرمانان بسیار مسرور و سرزنده تبدیل کرده است. مدیران شادمان و سرخوش به خاطر نجات جان میلیاردها نفر انسان به یکدیگر فخر می فروشند و سهامداران در دریای سود شناورند.شرکت های داروسازی به دلیل نقش شان در آنچه که تا زمان شروع کووید-19، وخیم‌ ترین بحران بهداشت عمومی کشور بود، یعنی اپیدمی مواد مخدر، مجبور به حضور در برابر هیئت‌ های اعظم منصفه شدند.

نابرابری جهانی: رویکردی جدید برای عصر جهانی شدن

بحث این بخش از نابرابری جهانی در بارۀ این است که ما بایستی به جای پ…

*وراجی اقتصادی

مطلب زیرخلاصۀ نسخۀ کاملاً ‌روزآمد و مفصلی از کتاب راهنمای صریح …

ارزش همه چیز: ساختن و گرفتن در اقتصاد جهانی

وانافونگ دورونگ کاوروژ می نویسد: ماریانا مازوکاتو در کتاب ارزش همه چیز: ساختن و گرفتن در اقتصاد جهانی، مفهوم امروزی ارزش را بررسی می کند و نشان می دهد که چگونه امروزه "کسب" ارزش بیشتر از "خلق" آن مورد توجه است. این یک تجزیه و تحلیل دقیق و هوشمندانه از مفهوم ارزش در اقتصاد است که به آغاز دوبارۀ بحث در مقولۀ "ارزش همه چیز" کمک می کند

کتابچه راهنمای بانکداری آکسفورد

کتاب بانکداری آکسفورد بین نظریه انتزاعی، تجزیه و تحلیل تجربی و مطالب مرتبط با سیاست، تعادل برقرار می کند. این کتاب راهنما برای افرادی مناسب است که می خواهند درک عمیق تری از بانک ها و نحوه کار آن ها داشته باشند.

رونق و افول، تاریخچه جهانی حباب های مالی

نویسندگان این کتاب جدید و درخشان، ما را به یک سفر تاریخی 300 ساله در دوازده حباب مالی معروف جهان می برند.

فکر کردن، بی درنگ و بادرنگ (Thinking Fast and Slow)

در این کتاب روان شناسانه و پر فروش، نویسنده ما را به سفری برای …